НПАОП 0.00-6.16-12 Порядок проведення технічного розслідування обставин та причин виникнення аварій, пов'язаних з використанням газу в побуті

Опис курсу навчання:
НПАОП 0.00-6.16-12 Порядок проведення технічного розслідування обставин та причин виникнення аварій, пов'язаних з використанням газу в побуті.
Цей Порядок визначає процедуру проведення технічного розслідування обставин та організаційних причин виникнення аварій, пов'язаних з використанням газу в побуті, та права й обов'язки посадових осіб, які беруть участь у проведенні розслідування.
Дія цього Порядку поширюється на:
• юридичних осіб, громадян, іноземців, осіб без громадянства (які перебувають в Україні на законних підставах), які є власниками, балансоутримувачами приміщення, будинку, споруди, житлового комплексу та користувачами внутрішньобудинкової системи газопостачання;
• фізичних осіб - підприємців, підприємства, установи, організації незалежно від форм власності, діяльність яких пов'язана з проектуванням, будівництвом, реконструкцією, налагоджуванням, ремонтом, технічним обслуговуванням, експлуатацією газового обладнання, димових та вентиляційних каналів житлових приміщень, будинків, комплексів.
Программа курсу:
Законодавство України про охорону праці. Основні положення Закону України "Про охорону праці". Порядок розслідування та обліку нещасних випадків.Порядок видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки. Порядок проведення медичних оглядів працівників певних категорій.
Порядок проведення технічного розслідування обставин та причин виникнення аварій, пов'язаних з використанням газу в побуті.