НПАОП 45.24-1.08-69 Правила безпеки при будівництві підземних гідротехнічних споруд

Опис курсу навчання:
НПАОП 45.24-1.08-69 Правила безпеки при будівництві підземних гідротехнічних споруд.
Ці Правила поширюються на проектування та будівництво підземних гідротехнічних споруд.
Викладено вимоги щодо безпечного ведення робіт з проведення підземних виробок, що регламентують провітрювання, експлуатацію підземного транспорту та електротехнічного господарства, водовідлив, протипожежний захист та виробничу санітарію. Наведено інструкції та форми журналів та книг для контролю за безпечним веденням робіт. Порівняно з правилами, випущеними 1978 р., до цього видання внесено зміни та доповнення, спрямовані на підвищення безпеки робіт. Зазначені зміни та доповнення узгоджено з Держбудом СРСР 12 вересня 1986 р. (№ ЛБ-16-1), ЦК профспілки робітничих електростанцій та електротехнічної промисловості 14 жовтня 1986 р. (№ 04-3-4/681п) та затверджено Міненерго СРСР 05 серпня 1986 р. (№ С-10553) та Держгіртехнаглядом СРСР 9 грудня 1986 р.
Правила є обов'язковими для організацій, що здійснюють проектування та будівництво підземних гідротехнічних споруд. З введенням цих Правил дія Правил безпеки під час будівництва підземних гідротехнічних споруд, виданих 1978 р., та інструкцій до них припиняється.
Программа курсу:
Законодавство України про охорону праці. Основні положення Закону України "Про охорону праці". Порядок розслідування та обліку нещасних випадків.Порядок видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки. Порядок проведення медичних оглядів працівників певних категорій.
Правила безпеки при будівництві підземних гідротехнічних споруд.