НПАОП 26.6-1.02-00 Правила охорони праці для працівників бетонних і залізобетонних заводів

Опис курсу навчання:
НПАОП 26.6-1.02-00 Правила охорони праці для працівників бетонних і залізобетонних заводів.
Правила охорони праці для працівників бетонних і залізобетонних заводів (далі — Правила) поширюються на всі організації і підприємства (незалежно від форм власності), котрі виготовляють бетонні та залізобетонні конструкції і вироби з бетону будь-якого виду.
Правила встановлюють вимоги охорони праці для працівників бетонних і залізобетонних заводів, притрасових полігонів, дільниць і інших об’єктів під час будівництва, ремонту та утримання автомобільних доріг, мостів, промислових і цивільних будівель та споруд.
Вимоги даних Правил є обов’язковими для виконання працівникам виробничих об’єднань, комбінатів, заводів, науково-дослідницьких, проектних, проектно- конструкторських, пусконалагоджувальних, ремонтних та інших організацій усіх форм власності, що виробляють монолітний та збірний залізобетон і бетонні конструкції та вироби із нього.
З введенням в дію цих Правил вважати такими, що втратили чинність на території України «Правила техніки безпеки і виробничої санітарії у виробництві збірних залізобетонних і бетонних конструкцій та виробів», затверджені Мінбудматеріалів СРСР 06.01.1987 р. № 11.
Программа курсу:
Законодавство України про охорону праці. Основні положення Закону України "Про охорону праці". Порядок розслідування та обліку нещасних випадків.Порядок видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки. Порядок проведення медичних оглядів працівників певних категорій.
Правила охорони праці для працівників бетонних і залізобетонних заводів.