НПАОП 0.00-1.62-12 Правила охорони праці на автомобільному транспорті

Опис курсу навчання:
НПАОП 0.00-1.62-12 Правила охорони праці на автомобільному транспорті.
Вимоги Правил поширюються на суб’єктів господарювання, які організовують або здійснюють роботи на автомобільному транспорті.
Программа курсу:
автомобільний транспорт - галузь транспорту, яка забезпечує задоволення потреб населення та суспільного виробництва у перевезеннях пасажирів та вантажів автомобільними транспортними засобами;
автомобільний транспортний засіб - колісний транспортний засіб (автобус, вантажний та легковий автомобілі, причіп, напівпричіп), який використовується для перевезення пасажирів, вантажів або виконання спеціальних робочих функцій (далі - транспортний засіб).
Законодавство України про охорону праці. Основні положення Закону України "Про охорону праці". Порядок розслідування та обліку нещасних випадків.Порядок видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки. Порядок проведення медичних оглядів працівників певних категорій.
Порядок проведення огляду, випробування та експертного обстеження (технічного діагностування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 травня 2004 року № 687.
Положення про технічне обслуговування і ремонт дорожніх транспортних засобів автомобільного транспорту.
Порядок перевірки технічного стану транспортних засобів автомобільними перевізниками.
Порядок здійснення контролю за технічним станом колісних транспортних засобів під час їх експлуатації.
Правила перевезень вантажів автомобільним транспортом в Україні.