НПАОП 61.0-7.01-20 Мінімальні вимоги щодо безпеки та здоров’я працівників під час виконання робіт у морських портах

Опис курсу навчання:
НПАОП 61.0-7.01-20 Мінімальні вимоги щодо безпеки та здоров’я працівників під час виконання робіт у морських портах.
Ці Мінімальні вимоги встановлюють загальні вимоги щодо забезпечення безпеки та здоров’я працівників під час виконання робіт у морських портах України, приписних портпунктах та поширюються на всіх суб’єктів господарської діяльності незалежно від організаційно-правової форми та форми власності, в експлуатації (користуванні) яких перебувають причали та пірси, що використовуються для будь-яких вантажних операцій, у тому числі для забезпечення суден матеріально-технічним постачанням і продовольством (далі - підприємство) та встановлюють загальні вимоги до безпеки праці та організації безпечних робочих місць, які поширюються на усі види вантажно-розвантажувальних робіт, транспортування вантажів, їх складування, допоміжні роботи із забезпечення перевантажувального процесу на території та в акваторії порту, перевезення працівників по території та в акваторії порту.
Ці Мінімальні вимоги є обов’язковими для роботодавців та працівників під час експлуатації портових перевантажувальних машин, змінних вантажозахоплювальних органів, знімних вантажозахоплювальних пристроїв та допоміжних пристроїв, а також під час складування вантажів, організації та виконання суднових вантажно-розвантажувальних робіт, виконання перевантажувальних робіт у рейдових умовах і в зимовий час.
Программа курсу:
Законодавство України про охорону праці. Основні положення Закону України "Про охорону праці". Порядок розслідування та обліку нещасних випадків.Порядок видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки. Порядок проведення медичних оглядів працівників певних категорій.
Мінімальні вимоги щодо безпеки та здоров’я працівників під час виконання робіт у морських портах.